Jdi na obsah Jdi na menu
 


Více o mně...Ludmila Vitoušková

V Benátkách nad Jizerou žiji 32 let. Jsem vdaná a mám dvě děti. V roce 2007 jsem byla spoluzakladatelkou Mateřského centra Benátky a dva roky se zapojovala do jeho aktivit. V roce 2013 jsem se stala členkou Spolku Benátky sobě.

 

Vystudovala jsem Obchodní akademii v Mladé Boleslavi (ukončené střední vzdělání s maturitou). Během rodičovské dovolené jsem absolvovala kurz znakového jazyka a rozšířila si znalosti v této oblasti. Nyní pracuji ve firmě Toplac s.r.o. jako asistentka nákupního oddělení.

 

Mezi mé zájmy patří turistika (výlety s rodinou), chalupaření a poezie. Verše ráda čtu a věnuji se také vlastní básnické tvorbě. O životní prostředí jsem se začala více a aktivněji zajímat před dvěma lety na základě naftalenové kauzy.

 

Do komunálních voleb 2014 kandiduji s cílem informovat občany Benátek o dění kolem nich a jakým způsobem se do něj aktivně zapojit. Řídím se heslem: „Kdo chce - najde si způsob, kdo nechce - najde si důvod.“ V červnu 2014 jsem se stala členkou Strany zelených, abych nalezené způsoby, jak se zapojit v rámci svých možností do dění ve městě, předala dál občanům Benátek nad Jizerou.