Jdi na obsah Jdi na menu
 


Více o mně...Radka Jakimczuk

Pocházím z velmi podobného města na Vysočině, z Telče, které je známé svým krásným renesančním zámkem a náměstím.

 

Po absolvování studia na Gymnáziu O. Březiny v Telči jsem pokračovala ve studiích na VOŠ Cestovního ruchu v Jihlavě. Následně jsem pracovala pro společnost Poděbradka a.s., prvotně na Vysočině a následně v Praze, kam jsem se přestěhovala v roce 2002. Následující roky jsem pracovala pro americkou společnost Brown-Forman Czech and Slovak Republics, s.r.o. jako key account manager.

 

Když jsme se s manželem rozhodovali, kam jít z Prahy, byly Benátky nad Jizerou nejlepší volbou. Město na nás zapůsobilo krásným dojmem, a to nejen díky své historii, ale také přírodou a dostupnými možnostmi zdravotnických, vzdělávacích a sportovních zařízení, které dnes plně využívám. Naši dva synové (5 a 3 roky) navštěvují místní školku, také Klub dětí a mládeže, sportovní kroužky apod. Z tohoto důvodu jsem se také nadchla pro myšlenku bližší spolupráce s Mateřskou školou Benátky n. Jiz. Proto jsem se stala předsedkyní a spoluzakladatelkou Občanského sdružení Rodičů a přátel při MŠ Benátky nad Jizerou, kde kromě jiného zajišťuji pořádání společensko-sportovních a vzdělávacích akcí pro děti předškolního věku.

 

Aktuálně jsem na mateřské dovolené a zároveň jsem jednatelem a provozovatelem prodejního centra se širokým sortimentem, jenž pořádá i workshopy pro rodiče a děti.

 

Co pro mě znamenají komunální volby do Zastupitelstva Benátek nad Jizerou na podzim 2014? Případnou možnost ovlivnit některé rozhodovací procesy a vnést nový způsob myšlení do již zaběhnutých kolejí!